Woda-Królowa-Życia
Woda – Królowa Życia

 

Woda – Królowa Życia. Nadal pozostaje zagadką, a jej właściwości nie są do końca poznane. W trakcie badań wielu naukowców doszło do wniosku, że woda okazuje się czymś więcej, niż wodorem i tlenem – jawi się jako pełna tajemnic Królowa Życia.

 


 

Woda jest NOŚNIKIEM INFORMACJI, ma pamięć molekularną, co udowodnił francuski immunolog Jacques Benveniste w 1988 r., a potwierdził później w wielu eksperymentach m.in. Rosjanin Bakhir. Prekursorem badań nad pamięcią wody był twórca homeopatii Samuel Hahnemann. Zagadnieniem zajmowali się również austriaccy badacze przyrody: Wiktor Schauberger, Johannn Grander oraz m.in. japoński naukowiec Masaru Emoto, Rosjanin S. Zenin i inni.

Woda magazynuje informację życiową, reaguje na emocje, słowa, obrazy. W naturalnych warunkach wypływa z krynicznych źródeł, tętnicami strumieni i rzek, wśród lasów. W harmonii fraktalnej przyrody pobiera informację radości istnienia, którą możemy napełniać komórki naszego ciała. Pijąc wodę naładowaną fraktalną energią górskich strumieni i czystych rzek, zachowujemy zdrowie i pogodę ducha przez całe życie.

Siergiey Karpov pisze, że „energia z wody zbiera się w tzw. bateriach biologicznych w postaci ATP (adenozynotrójfosforan) i GTP (guanozynotrójfosforan), które są podstawowymi źródłami energii chemicznej w żywych organizmach. Energia, wytwarzana przez wodę, bierze udział w produkcji ATP i GTP i jest wykorzystywana w procesie podstawowej wymiany materii i neurotransmisji.”

Woda jest więc nośnikiem energii, a komórki ciała jej akumulatorami. Przyjmowanie wody niskoenergetycznej sprawia, że ludzie nadmiernie jedzą, bo brakuje im energii do życia, popadają w apatię, nadwagę lub niedowagę, intuicyjnie mniej piją, bo każda ilość przyjmowanej wody o niskim potencjale życiowym, wiąże się z dodatkowym wydatkowaniem energii.


Woda fatalna i fraktalna

Cywilizacja ignorancji, w której żyjemy, pomija naukowe dane na temat sposobów gospodarowania wodą, jej konfekcjonowania i dystrybuowania. „Markowe ujęcia wody” są przemysłowymi plątaninami rur, biegnących pod kątami prostymi, których nie spotyka się w naturalnym środowisku. Woda przelewana do plastikowych butelek lub tłoczona pod wysokim ciśnieniem, trafia do kranów, ochrzczona destrukcyjnym chlorem i fluorem. Ten „nowoczesny” cykl produkcyjny sprawia, że woda traci swoją energetyczną moc i życiowy potencjał.

Badając wodę butelkowaną oraz wodociągową, spotyka się podobne parametry. Woda powinna mieć potencjał powyżej 6.500, a posiada 4000-5000 jednostek w radiestezyjnej skali Bovisa. Skala Bovisa określa potencjał pola życia w przedziale od 0 do 10 000, przy czym wartości poniżej 6.500 uznawane są za trucizny.

Pijąc wodę o zaniżonym potencjale obciąża się nerki, które muszą doenergetyzować płyny ustrojowe do poziomu 6.500 jednostek, by mogła przebiegać osmoza w komórkach wszystkich tkanek. Zaburzenie osmozy sprawia, że komórki są słabiej odżywiane, a cały organizm, zamiast pozyskiwać energię z wody, wytwarza ją kosztem wszystkich procesów fizjologicznych, traktując odżywianie komórek jako priorytet.

Woda – Królowa Życia

Stara wiedza mówi o tym, że wszystkie zmiany zaczynają się od wody. Jeśli człowiek zacznie przyjmować wodę o wibracji powyżej 6.500 Bovisów, po ok. miesiącu odczuwa pozytywne i trwałe zmiany w zdrowiu i samopoczuciu. W takim sensie woda jest panaceum, które doprowadza cały organizm do harmonicznej równowagi. Taka strukturyzowana woda przyspiesza również wzrost roślin, działa pozytywnie na zwierzęta. Woda strukturyzowana urządzeniami Harmonicznej Fali podnosi energię do 8.000 – 10.000 Bovisów. Są to idealne parametry w pełni bioprzyswajalnej wody, która jest również doskonałą bazą do przygotowywania biowitalnego pożywienia.


Osobiste doświadczenie

„W roku 2000 ważyłem 120kg, często bolały mnie nerki, itd. Zacząłem pić wodę aktywowaną Harmoniczną Falą i w ciągu kilku miesięcy moja waga obniżyła się do ok. 60 kg, a samopoczucie, emocjonalność i myślenie diametralnie się zmieniło.”

Jest wiele naukowych przesłanek o fraktalnej i klastrowej konstrukcji wody. Okazuje się żywą, elektromagnetyczną plazmą, której wartość energetyczna DECYDUJE o naszym zdrowiu, siłach, emocjach i jakości myśli w każdej chwili życia.

 

Pij strukturyzowaną, BioVitalną wodę, pełną fraktalnej Radości, a takim stanie się całe Twoje życie.

Na Zdrowie!

Fundacja Harmonicznej Fali
Projekt BioVitalizer

 

Zrób sobie prezent