BioVitalna woda to samo zdrowie!


Relacja z biovitalnej, domowej hodowli roślin.

„BioVitalna woda daje duże efekty we wzroście roślin.

Kwiaty szybciej rosną, jak również warzywa uprawiane w szklarni ogrodowej. Warzywa wspomagane kilkakrotnie BioVitalną wodą szybciej rosną, np. krzaki pomidorów są duże, okazałe, bardzo dużo kwiatów, pomidorki nieco małe ze względu na chłodne lato, zwłaszcza, że jest to Północna Norwegia.

Pietruszka, szczypior rewelacja, buraczki, kalafior. Duże, dorodne, smaczne warzywa, no i oczywiście zdrowe. Dziękuję. ~ DK” Więcej o bio-przyswajalności pożywienia przeczytasz tutaj>>>

Bio-kalafior

„Twarda i gorzkawa metaliczna woda z kranu ewidentnie zmienia smak na słodszą i miększą.”

„Moje wrażenie jest takie, że woda jest jakby bardziej żywa, miękka. Po wypiciu ciało się uspakaja.”

„Zakochałam się w tej wodzie od pierwszego łyka. Woda zamieniła się w ambrozję:) Dziękuję!

„Rośnie mój apetyt na wodę i co dziwne nie na napoje, tylko na wodę właśnie. Nigdy tyle nie piłem. Energia tej wody jest po prostu niesamowita.”

„Po kilku dniach stosowania biowitalnej wody poczułem głębszy spokój, łatwiej zasypiam i rano jestem bardziej wypoczęty.”

„Dziś kupiłam Cisowiankę i Mazowszankę. Obie po postawieniu na BioVitalizerze stają się jakby „gładsze”, bardziej „poukładane”. Ja to odczuwam jakby maleńkie kuleczki w wodzie stały się jeszcze mniejsze;)”.

„Moje samopoczucie jest lepsze, a w ciągu 3 miesięcy moja waga spadła o 11 kg, bez jakiegokolwiek wysiłku fizycznego lub diety, co również wpływa pozytywnie na mój nastrój. Nie byłem w stanie pozbyć się nadwagi od ponad roku.”

„Mam go od kilku dni i mogę potwierdzić, że jego działanie ma bardzo pozytywny wpływ na moje samopoczucie w każdym aspekcie. Pierwsze odczucie nawet po wzięciu krążka w dłonie to była lekkość i świeżość. Podobne odczucia mam też w stosunku do napojów przyrządzanych na BioVitalizerze. Są lżejsze, „mniej gęste”. Podoba mi się też dyskretność formy, bo nie przykuwa nadmiernie uwagi, więc można wszędzie używać. Jeśli chodzi o przyrost energii, zauważam głównie inną jej jakość. Jestem pod wrażeniem.:)”

„Woda, napoje i jedzenie smakują inaczej, lepiej, pełniej”.

„Używałam różnych jonizatorów wody, ale BioVitalizer  jest czymś zupełnie innym. Woda jest dużo smaczniejsza, jakby straciła twardość i metaliczny smak…”

„Biowitalizuję wszystko, co jem i piję. Nigdy woda nie smakowała mi tak jak teraz, wypijam jej w końcu tyle ile trzeba.”

„Mój organizm potrzebuje więcej takiej dobrej wody. Od tych paru dni bardzo dużo piję. Mam też bardzo, bardzo dużo energii, fizycznie i psychicznie.”

„Urządzenie rewelacja. Na początek postawiłam butelkę na całą noc – woda zrobiła się pyszna, aż musująca w smaku.”

„Niesamowity smak, ta woda zostaje we mnie, czuję się bardziej nawodniony, wróciła mi energia do życia.”

„Często się przeziębiałam, moja odporność była naprawdę niska. Od miesiąca piję biovitalną wodę, przestałam chorować, samopoczucie znacznie lepsze i więcej sił”.

„Niesamowite, ale po kilku dniach picia biovitalnej wody, pojawił się we mnie spokój, którego dawno już nie czułam. Dziękuję tym bardziej, że spokoju potrzebuję dużo – praca nauczycielki nie jest łatwa;)”

„Napoje uzyskują dodatkową miękkość i delikatność. Generalnie chce się pić, z czym ja osobiście i moja córka miałyśmy kłopot.”

„Napoje są łagodniejsze w smaku, bardziej miękkie, jakby napowietrzone.”

„Czuję zmianę konsystencji na „gładszą”, „bardziej poukładaną”.

„Woda ma przyjemny smak , nie mam uczucia niechęci pica wody jak bywało wcześniej.”

„Najczęściej to dotyczy yerby – jest słodsza (wiem bo próbuję zanim postawię na biovitalizerze) i jakby rzadsza (nie wiem czy to dobre określenie, ale takie jest wrażenie).”

„Jedno jest pewne, że po jednym dniu picia wody z biovitalizera mam dużo więcej sił. Nie spodziewałem się takich efektów, dziękuję, J.”

 


Dziękujemy za Wasze relacje!


Cytaty na podstawie relacji użytkowników, uzyskanych z ankiet, nadesłanych mailem, zamieszczonych na forach oraz spisanych z relacji ustnych. Dziękujemy za Wasze opinie. Szanujemy Waszą prywatność. Wszystkie wypowiedzi udostępniamy w anonimowej formie.

Zamów BioVitalizer i przyślij nam swoją relację


BIoVitalizer Bio-1
Bio2O | Wymiary: średnica 9 cm, wysokość: 4 cm, waga ok. 200g.

Chcesz pozytywnej zmiany?
Zmień wodę, od razu poczujesz się lepiej!

BioVitalizer z kursem zdrowej kuchni zamówisz tutaj>>>