Od 18 lat prowadzimy badania nad rolą wody w naszym życiu. Na podstawie naszych doświadczeń, z całą pewnością możemy stwierdzić, że koncepcja biovitalizacji wody, oparta na zjawiskach bio-informacyjnych, sprawdza się doskonale, ponieważ BioVitalizer nadaje zwykłej wodzie z kranu bio-parametrów w charakterystyce uzdrowiskowych wód źródlanych!


Jonizatory.

Jednym z wniosków z naszych badań jest to, że moda na ujemny Redox jest głównie wynikiem działań marketingowych producentów jonizatorów.

Jak działają jonizatory?
Jonizatory działają na zasadzie elektryfikacji wody prądem elektrycznym. Te elektryczne urządzenia dają bardzo niskie, ujemne wartości Redox oraz alkaliczne PH wody, co nie ma żadnego odbicia w naszych codziennych potrzebach.

Alkaliczne PH.
Bardzo wysokie zasadowe PH wody z jonizatora alkalizuje żołądek, więc nadużywanie jej, np. do całodziennej konsumpcji, nie wpływa dobrze na procesy trawienia i zdrowie. Pod spodem tabelka, prezentująca potencjały Redox oraz PH, występujące w naturze.


Tabelka z pomiarami naturalnych wód źródlanych. Redox oraz PHBioVitalna woda ma optymalny Redox /ok.300 mV oraz PH /8-9/,
porównywalny do potencjałów uzdrowiskowych wód źródlanych.


BioVitalizacja wody okazuje się więc dużo bardziej inteligentnym procesem, niż jej elektryfikacja przy użyciu jonizatora.

Jak widać /na podstawie powyższych danych/ woda w naturze nie osiąga, aż tak niskich potencjałów Redox. Również człowiek też nie potrzebuje, dużych, ujemnych wartości w bilansie energetycznym wody. Średni Redox wód źródlanych, sprzyjających zdrowiu od tysięcy lat, wynosi ok. 300mV.

BioVitalizer daje wodzie idealny, naturalny Redox na poziomie ~ 300mV*!


*zobacz nasze ostatnie badania>>>


Parametr REDOX.
Potencjałem oksydacyjno-redukcyjnym Redox /zwany też ORP/ jest tylko jedną z wielu innych danych, związanych z wodą. W ocenie wody ważna jest też wielkość klastra, jej krystalizacja, klucz osmotyczny, poziom vitalności w skali bovisa, itd./

Ujemny Redox jest elementem przekazu reklamowego.
Okazuje się jednak, że wody źródlane nie mają tak niskich parametrów REDOX. Sama technologia jonizacja wody, czyli jej elektryfikacja jest dosyć topornym rozwiązaniem sprzed 100 lat, a sam proces elektryfikacji wody i zmian w jej mikrostrukturze krystalicznej, przypomina próby naprawy zegarka przy użyciu młotka.

Metaliczny posmak.
Stosując jonizatory ma się do czynienia z różnego rodzaju elektrodami metalowymi, które w trakcie przypływu prądu dodają wodzie koloid metali, z których te elektrody są zbudowane. A to nadaje wodzie lekko metalicznego posmaku.

Alkaliczne PH.
Jonizatory dają też bardzo wysokie zasadowe PH, które alkalizuje żołądek, więc nadużywanie wody z jonizatora, np. do całodziennej konsumpcji, nie wpływa dobrze na zdrowie /zobacz pytanie czytelniczki w przypisie na dole strony/.BioVitalizer działa na innych zasadach, niż jonizator.

BioVitalizer nie zużywa prądu, nie potrzebujesz do niego dokupować żadnych filtrów ani elektrod. Zamawiasz raz – używasz cały czas, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów!


Okazja!

W powyższym sensie BioVitalizer to duża „okazja”, by za niewielkie pieniądze /ok. 20% ceny jonizatora/ otrzymać BioVitalizer z Kursem Biovitalnej Kuchni. Przy pomocy BioVitalizera możesz w prosty sposób zmienić zwykłą wodę z kranu w wodę źródlaną, w 100% dopasowaną do Twoich potrzeb – na naturalnym potencjale Redox oraz optymalnym PH.

Ważne: BioVitalizerem można również biovitalizować żywność, napoje gorące, zimne, witaminy i suplementy, rozpuszczane w wodzie!


Skąd tak niska cena BioVitalizera?

Jest to możliwe wyłącznie ze względu na poza komercyjny, nie-biznesowy i społeczny wymiar tego projektu, który w Polsce realizuje organizacja non-profit: Fundacja Harmonicznej Fali z siedzibą we Wrocławiu. W stosunku do szerokich możliwości BioVitalizera, cena tego wynalazku jest dostosowana do polskich realiów.

Dzięki społecznej postawie przedsiębiorców, darczyńców i sponsorów Fundacji oraz osobistemu zaangażowaniu specjalistów różnych dziedzin, możemy zaoferować Państwu zaawansowany BioVitalizer poniżej kosztów jego wytworzenia.

Zapraszamy do korzystania z nowoczesnych technologii w specjalnych cenach.


Źródło biovitalnej wody w Twoim domu,
zamów swój Biovitalizer!

Zamawiasz raz – używasz cały czas,
bez żadnych dodatkowych kosztów!


Przypis.
Pytanie od czytelniczki: – Czy jonizatory są złe?
Jonizatory produkują wodę, której wysoki REDOX i alkaliczne PH powyżej 9, może mieć zastosowanie przy wspomaganiu leczenia ciężkich chorób, z zachowaniem leczniczych dawek jonizowanej, alkalicznej wody /np. 200ml na 3 godziny przed lub po jedzeniu – na podstawie wypowiedzi lekarza rodzinnego/.

BioVitalizer działa na innych zasadach niż jonizator. BioVitalizer nie pobiera prądu elektrycznego, posiada własne zasilanie, które działa w nieskończoność.

BioVitalną wodę można pić cały dzień. Dodatkowo biovitalna woda ma słodki, przyjemny i miękki smak oraz Redox i PH w charakterystyce uzdrowiskowych wód źródlanych. Choć BioVitalizer nie jest urządzeniem medycznym, to naturalne i harmoniczne parametry biovitalnej wody czynią ją idealną w profilaktyce zdrowotnej, co potwierdzają użytkownicy BioVitalizera. Zobacz opinie użytkowników>>>